içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

LÜTFÜ SAVAŞ, KABAK TADI VERMEYE BAŞLADI!!!

          Hatay Büyükşehir Belediyesi Sahildeki Tesisleri istiyor...
          Seyfi Başkan'da artık oyunu kurallarına göre oynayacağa benziyor...
          Evet son zamanlarda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş gözünü İskenderun'da ki rant kapılarına iyice dikmiş veziyette..
          Varsa yoksa İskenderun'dan ve dolayısı ile halkından ne kopartabilirim düşüncesinin hakim olduğu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, bu tavırları ile artık İskenderun halkının ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil'in şartellerini attırdı...
          Son olarak sahilde bulunan sosyal tesislerin ihale işini mahkeme kararı ile engellemeye kalkan HBB Başkanı Lütfü Savaş ' a İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ' den zehir zemberek açıklamalar geldi.
           Görünen o ki Seyfi Başkan bundan böyle Savaş'ın Iskenderun üzerinde oynamak istediği oyunlara gelmeyecek gibi.
           İlk zamanlar Lütfü Savaş'ın İskenderun üzerindeki anlamsız tavırlarını alttan alan ve kavgacı bir düşünceden ziyade, makul ve mantıklı davranmaya çalışan Seyfi Başkan, baktı ki işin cılkı çıkıyor Lütfü Savaş' a adeta "orada duracaksin" mahiyetinde açıklamalarda bulundu.
           Evet, yapılan haksızlıklar İskenderun ve dolayısı ile bu kent halkına yansıyanca Seyfi Başkan'dan başka birşey de beklenemezdi. 
          Öyle de oldu! 
          Yapmış olduğu toplantıda artık HBB' nin ve dolayısı ile Lütfü Savaş'ın İskenderun üzerinde oynamak istediği oyunlara izin vermeyeceğini defalarca ifade eden Seyfi Başkan, anlaşılan o ki artık her zamanki mütevazı tavırlarını bir kenara bırakıp, oyunu kuralına göre oynayacağa benziyor.
           Benim ise aklıma takılan; Sahi, Sayın Savaş madem İskenderun'u bu kadar düşünüyor ve seviyor (?) o halde bi zahmet çıkıp şu Feyezan Kanalının yapım işini de üstleniversin de şöyle okkalı bir adamlık görelim!
          Ama ne gezer...
          Adamın aklı fikri İskenderun'a ne verebilirim de değil..
          Ne alabilirim de...
          Yalan mı?

Bu yazı 4861 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI